2016 m. žiemos laidos absolventų dėmesiui [2016-01-22]

aula mazojiGMF absolventams diplomai įteikiami Vilniaus universiteto centrinių rūmų, Mažojoje auloje (Universiteto g. 3) sausio 29 d. 12 val.
2016 m. sausio 28 dieną, nuo 9 val. iki 16 val. (pietų pertrauka 12-13 val.) kiekvienas absolventas privalo asmeniškai ateiti į dekanatą, 308 kab. ir pasirašyti diplomo įteikimo registracijos žurnale.
Už kitą asmenį galima pasirašyti tik turint notaro įgaliojimą.

Nesumokėjus mokesčio už studijas bei neįvykdžius kitų finansinių įsipareigojimų, nebus leista pasirašyti diplomo įteikimo registracijos žurnale.

Taip pat absolventai privalo atsiskaityti su GMF katedromis, Všį Būstas, VU biblioteka ir studentų atstovybe.
Iš šių padalinių bus gauti skolininkų sąrašai, jei Jūs būsite skolingi, jums nebus leista pasirašyti diplomų įteikimo registracijos žurnale, kol neatsiskaitysite.

Absolventų atsiskaitymo tvarka paskelbta VU internetiniame puslapyje.
Nepasirašius registracijos žurnale, diplomas ir priedėlis nebus įteiktas.
Dekanatas

Informacija dėl GMF bibliotekos [2016-01-28]

MKIC

Prašome į fakulteto biblioteką (M.K. Čiurlionio gatvėje) nebegrąžinti knygų, ant kurių nugarėlių yra baltas lipdukas su užrašu „Gyvybės mokslų skaitykla“ arba „vadovėlių fondas“. Tokius leidinius reikia grąžinti TIK į Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro (MKIC) biblioteką (Saulėtekio al. 5). Su kitokiomis lipdėmis-geltonomis (arba be jų) ant knygų nugarėlių, prašome grąžinti į fakulteto biblioteką (M.K. Čiurlionio gatvėje).

„Gyvybės mokslų skaitykla“ yra MKIC 4-ame aukšte. Plačiau...

Vyresnioji bibliotekininkė Nijolė Kriukovienė